Zadzwoń do nas: 606 595 066
Ossowa 39a, 21-310 Wohyń / Lublin / Warszawa, Mapa obszarów działania firmy
 

Robus 350 oraz 600/1000 (Nice)

Informacje ogólne
Siłowniki typu Robus są świetnym roziwązaniem dla bram ulokowanych przy domkach jednorodzinnych, wspólnotach mieszkaniowych lub firmach. Modele Robus 350 oraz 600/1000 posiadają wbudowany system zasilania awaryjnego. Dzięki temu możesz otworzyć lub zamknąć bramę nawet podczas braku zasilania. Model Robus 1000 preferowany jest do bramy o intensywnej użytkowności, np. wspólnoty mieszkaniowe. Nowoczesny system także redukuje zużycie energii po przez przejście w stan uśpienia gdy brama nie jest używana.

Opis graficzny
   Road400 (Nice)

Informacje ogólne
Siłownik elektromechaniczny do bram przesuwnych o ciężarze do 400kg. Model Road400 charakteryzuje się wbudowaną płytką modułową z elektryką zawierającą tylko trzy przyciski do programowania. Dobrym zastosowaniem są także wyjmowane wtyczki do podłączenia dodatkowych urządzeń, np. fotokomórek. Siłownik w czasie programownaia automatycznie zapamiętuje położenia krańcowe bramy.

Opis graficzny
   Rokit oraz Robo (Nice)

Informacje ogólne
Siłowniki elektromechaniczne do bram przesuwnych o ciężarze do 300kg, do 400kg lub do 600kg. Wersja 24V z enkoderem magnetycznym, do 400kg przeznaczona do intensywnej pracy. Modele te wyróżniają się prostym montażem, estetycznym wzornictwem oraz doskonałymi parametrami i niezawodnością. Prędkość przesuwu bramy sięgo do 10.8 m/min. Funkcje wbudowanej centrali można w każdej chwili rozszerzyć dzięki karcie PIU (RO1000). Siłowniki te posiadają także wygodny mechanizm odblokowania awaryjnego w razie braku zasilania. Każdy z tych modeli posiada mocny i wytrzymały aluminiowy korpus.

Opis graficzny
   Run (Nice)

Informacje ogólne
Siłownik elektromechaniczny do bram przesuwnych o ciężarze do 1800kg lub do 2500kg. Chłodzony silnik z krańcówkami elektromechanicznymi lub indukcyjnymi. Odpowiedni do pracy w ekstramalnych warunkach. Ten model siłownika obsługuje dwie lampy sygnalizacyjne. Czujnik temperatury reguluje moc silnika w zależności od panujących warunków atmosferycznych oraz koryguje próg zabezpieczenia termicznego i intensywność wewnętrznego chłodzenia. Jest on idealny do zastosowań przemysłowych, sprawność nawet od 670-1000 cykli na dzień. Model ten posiada także funkcję master/slave czyli synchronizowanie pracy dwóch silników. Siłownik RUN charakteryzuje się także mocnym startem, regulacją siły oraz czasu pauzy. Możliwe jest także dobranie odpowiedzniego trybu pracy. Korpus został stworzony metodą ciśnieniowego odlewu aluminium i wysprzęglania z epoksydowym malowaniem.

Opis graficzny
   Thor (Nice)

Informacje ogólne
Siłownik elektromechaniczny do bram przesuwnych o ciężarze do 1500kg lub do 2200kg. Siłownik 230V z wbudowaną centralą sterującą oraz siłownik trój fazowy 3x400V pracujące z zewnętrzną centralą sterującą. Model ten został sprawdzony pod względem łatwego montażu, estetycznego wzornictwa, doskonałymi parametrami oraz niezawodnością. Zestaw tego siłownika jest bardzo bezpiecznych ponieważ zwalnia podczas otwierania i zamykania bramy posiada wbudowany elektronicznyhamulec, który zapobiega skutkom bezwładności bramy. Ponad to silnik jest chłodzony dla zwiększenia wydajności. W każdej chwili można także zwiększyć możłiwości centrali za pomocą karty PIU.

Opis graficzny
   Tub (Nice)

Informacje ogólne
TUB siłownik do bram przesuwnych o ciężarze do 3500kg, z wbudowaną centralą sterującą A500, oraz ze sprzęgłem mechanicznym. Napęd TUB znanej w Polsce firmy Nice polecamy szczególnie do większych bram przesuwnych, o ciężarze do 3500kg. Wyposażony jest w silnik trójfazowy 400V, oraz duży moment obrotowy 190Nm. Przeznaczony jest do intensywnej pracy. Idealny do zastosowań przemysłowych.

Opis graficzny
 

Firma Nice

Nice Polska Sp. z o.o. powstała w 1996 roku i w ciągu kilku lat stała się największym dystrybutorem automatyki do bram i automatyki dla domu. Aktualnie firma dostarcza pełen asortyment automatyki dla domu począwszy od NICE GATE (automatyka do bram wjazdowych, garażowych, szlabanów ze sterowaniem radiowym) aż po NICE SCREEN (automatykę osłonową - siłowniki do rolet okiennych oraz markiz). Produkty Nice'a zapewniają użytkownikowi bezpieczeństwo i większy komfort. Wyróżnia je elegancja i nowoczesne wzornictwo, niezawodność i dostępność. Cieszymy się, że nasz sukces zależy właśnie od umiejętności połączenia unikalnych cech produktu z dobrą obsługą klientów, którzy darzą nas coraz większym zaufaniem.