Zadzwoń do nas: 606 595 066
Ossowa 39a, 21-310 Wohyń / Lublin / Warszawa, Mapa obszarów działania firmy
 

Hyke (Nice)

Informacje ogólne
Siłownik elektromechaniczny z ramieniem łamanym do bram skrzydłowych o długości skrzydła do 3,5m i ciężarze do 330kg. Przeznaczone do montażu na bardzo szerokich słupkach, nawet do 40cm osadzenia zawiasu. Łatwy, zautomatyzowany mechanizm odblokowania awaryjnego w przypadku braku napięcia, z metalowym kluczem i wkładką patentową. W modelu tym zastosowano nową konstrukcję przeniesienia napędu dzięki czemu otrzymujemy ogromny wyjściowy moment obrotowy, aż do 500Nm w silniku 24V.

Opis graficzny
 WINGO, WINGO-L oraz WINGO 5000(Nice)

Informacje ogólne
Siłownik WINGO stosowany jest do bram dwuskrzydłowych o długości skrzydła do 1.8m oraz 300kg natomiast WINGO-L do bram dwuskrzydłowych o długości skrzydła do 3m i 200kg. Siłowniki te zasilane są mocą 24V. Modele te posiadają także wbudowany kondensator oraz amperometryczny system wykrywania przeszkód. System ten posiada także fototest czyli sprawdzanie poprawnności działania fotokomórek przed każdym ruchem bramy, łagodny start przy otwieraniu i zwalnianie przy zamykaniu. Do dyspozycji mamy także funkcję furtyki czyli częściowego otwierania bramy. Trzecim modelem jest WINGO 5000 do bram dwuskrzydłowych o długości skrzydła do 3,5 m.

Opis graficzny
   TOONA (Nice)

Informacje ogólne
Siłownik elektromechaniczny do bram skrzydłowych o długości skrzydła do 3m, 5m oraz 7m. Modele TOONA zostały stworzone z wykorzystaniem trzeciej generacji jakości oraz trwałości. Są one bardziej odporne na czynniki atosferyczne, dzięki obudowie skłądającej się z dwóch solidnych pokryw aluminiowych pokrytych lakierem poliestrowym, a ruchome komponenty wewnętrzne wykonanae zostały z stali, lekkich stopów i techno-polimerów. Dzięki nowemu opatentowanemu rozmieszczeniu urządzeń wewnętrznych są niezawodne oraz cichsze podczas pracy.

Opis graficzny
   Moby (Nice)

Informacje ogólne
Model MOBY firmy NICE to popularny, siłowik wyposażony w wyłącznik krańcowy na otwieraniu, przeznaczony do automatyzowania bram skrzydłowych o długości skrzydła nie przekraczającej 3 m i wadze do 450 kg. Wyposażony jest w wielofunkcyjną centralę sterującą, umożliwiającą podłączenie wszystkich możliwych urządzeń zabezpieczających i sterujących,np. elektrozamek. W standardzie posiada również funkcję furtki (częściowe otwarcie bramy), możliwość podłączenia trzeciej linii foto i funkcję autoprogramowania. Zabezpiecznie przeciwzgnieceniowe w przypadku napotkania jakiejkolwiek przeszkody natychmiast odwraca kierunek ruchu bramy, a w razie braku zasilania wygodny, prosty cylinder z kluczem umożliwia awaryjne wysprzęglenie bramy.

Opis graficzny
   Walky (Nice)

Informacje ogólne
WALKY to siłownik z ramieniem łamanym przeznaczony do automatyzacji bram jedno- i dwuskrzydłowych o długości jednego skrzydła do 180cm i ciężarze do 100kg. Już jego konstrukcja - bardzo wysmukła w formie - jest ciekawa sama w sobie. Przekładnię stanowi zespół planetarny co pozwala w bardzo małej objętości zrealizować duży stopień przełożenia. W związku z wymaganiami małych gabarytów (małego przekroju poprzecznego siłownika) Nice skonstruował nową centralę sterującąwykonanąw technologii BlueBus. Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest możliwość skrócenia długości jednego z ramion siłownika, co umożliwia jego instalację "w narożnikach", a więc tam, gdzie jest bardzo mało miejsca na cofające się przy otwieraniu ramię siłownika. Tego typu rozwiązanie zostało po raz pierwszy zastosowane w produktach Nice. WALKY może pracować również na bramie jednoskrzydłowej, a dzięki bardzo krótkiemu czasowi otwierania (11s) znakomicie nadaje się do automatyzacji furtek dla przejścia pieszych.

Opis graficzny
   Pop (Nice)

Informacje ogólne
Napędy do bram POP znanej w Polsce firmy Nice polecamy szczególnie do średniej wielkości bram skrzydłowych, o długości skrzydła do 2.0m i ciężarze do 200kg. Dzięki łamanym ramionom przeznaczony jest do montażu na szerokich słupkach, nawet przy odległości 25cm od zawiasu do płaszczyzny słupka. Posiada przyjazny, łatwy mechanizm odblokowania awaryjnego w przypadku braku napięcia. Jest łatwy w montażu, nie wymaga spawania. Płynnie pracuje pod czas otwierania i zamykania bramy. Za pomocą trzech przycisków można zaprogramować tryb pracy, diody LED sygnalizują włączone funkcje. Siłowniki w czasie programowania automatycznie zapamiętują położenie krańcowe bramy (autoprogramowanie). Posiada funkcję częściowego otwarcia bramy lub jednego skrzydła (funkcja kurtki). Zwalnianie pod czas otwierania i zamykania bramy, oraz amperometryczny systemy wykrywania przeszkód, zwiększa bezpieczeństwo.

Opis graficzny
   Hyppo (Nice)

Informacje ogólne
Siłownik elektromechaniczny do bram jedno lub dwuskrzydłowych. Montaż na szerokich słupkach. Mechanizm odblokowania awaryjnego w przypadku braku prądu, nowoczesne wzornictwo, trwałość i niezawodność. Wmontowany podwójny ogranicznik krańcowy (podczas zamykania i otwierania), okablowany; redukcja złączy, szybkie instalowanie. Części mechaniczne wykonane w całości z metalu. Mocne ramię przegubowe, ocynkowane i pomalowane, zabezpieczone przed tarciem. Mechanizm odblokowujący Nice ze stopu aluminiowego zabezpieczony kluczem, przystosowany do odblokowania od zewnątrz.

Opis graficzny
   

Firma Nice

Nice Polska Sp. z o.o. powstała w 1996 roku i w ciągu kilku lat stała się największym dystrybutorem automatyki do bram i automatyki dla domu. Aktualnie firma dostarcza pełen asortyment automatyki dla domu począwszy od NICE GATE (automatyka do bram wjazdowych, garażowych, szlabanów ze sterowaniem radiowym) aż po NICE SCREEN (automatykę osłonową - siłowniki do rolet okiennych oraz markiz). Produkty Nice'a zapewniają użytkownikowi bezpieczeństwo i większy komfort. Wyróżnia je elegancja i nowoczesne wzornictwo, niezawodność i dostępność. Cieszymy się, że nasz sukces zależy właśnie od umiejętności połączenia unikalnych cech produktu z dobrą obsługą klientów, którzy darzą nas coraz większym zaufaniem.