Zadzwoń do nas: 606 595 066
Ossowa 39a, 21-310 Wohyń / Lublin / Warszawa, Mapa obszarów działania firmy
 

Automatyka dla rolet.


Zabezpiecz Twój dom za pomocą rolet z napędami Somfy

Nie trzeba nikogo przekonywać o zaletach posiadania rolet w naszych oknach - dają przede wszystkim maximum prywatności oraz poczucie bezpieczeństwa.

Warto również dołączyć do tego ogromny komfort, jaki daje automatyzacja rolet - w szczególności w systemie Home Motion. Dzięki zastosowaniu automatyki rolety mogą być sterowane bezprzewodowo za pomocą pilota, lub być częścią zintegrowanego systemu zarządzania osłonami Home Motion.


Somfy oferuje kompleksowe rozwiązania w dziedzinie automatyki do osłon:

- napędy do osłon
- sterowniki przewodowe i bezprzewodowe
- czujniki nasłonecznienia
- piloty
- zintegrowany system Somfy Home Motion

Przykłady zastosowan.

Zamykasz wszystko jednym kliknięciem na pilocie.
Zamiast sprawdzać wszystkie okna, użyj pilota. Wszystkie rolety w Twoim domu zamkną się jednocześnie oszczędzając Twój czas. Nie musisz dłużej pamiętać o zamknięciu rolet, nawet jeśli wychodzisz z domu tylko na kilka minut. Poczujesz się o wiele bezpieczniej!
Ochrona instalacji
Przeszkoda? Po jej wykryciu napęd zatrzyma się automatycznie w momencie zamykania rolety. Zapewnione w ten sposób płynne działanie znacząco wydłuży żywotność rolet.
Symulacja obecności w domu
W przypadku przedłużonej nieobecności, możesz zaprogramować rolety tak, aby stwarzały wrażenie, że ktoś jest cały czas w domu. Możesz nawet zaprogramować różne ustawienia dla poszczególnych dni.
Oszczędność energii
W sezonie zimowym, w porze nocnej, rolety zamykają się automatycznie i pomagają uzyskać lepszą izolację okna. Możesz na tym zaoszczędzić nawet 10% na rachunkach za ogrzewanie. W sezonie letnim, rolety opuszczają się po słonecznej stronie domu, aby utrzymać chłód wewnątrz i ochronić Twoje meble przed promieniowaniem słonecznym.

Firma somfy

Początki firmy somfy to produkcja urządzeń mechaniki precyzyjnej (części do produkcji zegarków). Firma została założona w roku 1960 w Cluses we Francji. Obecnie Somfy ma 60 przedstawicielstw w ponad 40 krajach świata. Produkcja roczna napędów wynosi ok. 7 milionów sztuk. Dziennie produkuje się 4 miliony elementów i 32 000 napędów. Na świecie co 5 sekund instaluje się 1 napęd Somfy.