Zadzwoń do nas: 606 595 066
Ossowa 39a, 21-310 Wohyń / Lublin / Warszawa, Mapa obszarów działania firmy
 

Rolowane bramy garażowe!

Oferujemy szeroki asortyment rolowanych bram garażowych firmy ALUPROF. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów posiadamy również własny serwis i oferujemy montaż bram. Zapewniamy, że bramy garażowe firmy ALUPROF oferują bezpieczeństwo, nowoczesność i niezawodność, a nasza bogata gama wzornictwa umożliwia maksymalne dostosowanie naszych produktów do Państwa potrzeb i upodobań. Przekonaj się, że z nami warto współpracować!

Bramy rolowane


Opis produktu

Na dzień dzisiejszy bramy rolowane są najwszechstronniejszym zastosowaniem w domach jak i budynkach przemysłowych czy też handlowych. Roziwązanie to jest także świetnym wyjściem na podział pomieszczeń, np. hal produkcyjnych. Można je montować nie tylko w powstających budynkach, lecz także w już istniejących. Jako istotny element architektoniczny brama powinna harmonizować z elewacją budynku. Dzięki wszechstronnym zapleczu kolorystycznemu może ona wspaniale podkreślić elewację domu i garażu. Ważną zaletą bram rolowanych jest oszczędność miejsca. Pracująca w płaszczyźnie pionowej brama jest szczególnie dobrym rozwiązaniem tam, gdzie podjazd do garażu jest krótki lub prowadzi wprost na ulicę. Profile, z których zbudowany jest pancerz charakteryzują się dobrą izolacją cieplną i akustyczną oraz odpowiednią sztywnością. Dopływ światła zapewnić można montując w pancerzu profile z przeszkleniem. Zastosowanie napędu elektrycznego oraz zdalnego sterowania zapewnia duży komfort obsługi. Sterowanie radiowe pozwala na otwieranie i zamykanie bramy bez konieczności wysiadania z samochodu. Brama może posiadać liczne zabezpieczenia : zabezpieczenie przed podniesieniem, zabezpieczenie przed przygnieceniem zamykającą się bramą (fotokomórka lub hamulec inercyjny). W przypadku zaniku napięcia bramę można otworzyć lub zamknąć za pomocą awaryjnego napędu ręcznego (NHK).

Aluprof S.A.

Aluprof S.A. to jeden z wiodących europejskich dystrybutorów systemów aluminiowych dla budownictwa oraz systemów rolet i bram.